Praca

Kategoria: Stowarzyszenie

Jesteś pasjonatem chemii lub/i fizyki? Lubisz eksperymentować lub majsterkować? Jeżeli lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą to jesteś odpowiednim kandydatem na prowadzącego zajęcia w Klubie Naukowca. Oferujemy pracę dorywczą wg indywidualnie przygotowanego harmonogramu.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe /może być w trakcie (wiek minimum 20 lat)
– doświadczenie w pracy z dziećmi
– odporność na stres
– dynamizm i zapał do pracy
– motywacja do samokształcenia

– prawo jazdy kat. B

Główne zadanie osoby zatrudnionej:
– współpraca ze szkołami i przedszkolami
– promocja zajęć cyklicznych w szkołach
– prowadzenie zajęć wg przygotowanych konspektów

Oferujemy:
– pracę dorywczą w młodym zespole

– cykliczne szkolenia
– godzinową stawkę wynagrodzenia
– .
Czytaj dalej

Czym jest Klub Naukowca

Kategoria: Stowarzyszenie

Klub Naukowca jest stowarzyszeniem stworzonym z myślą o absolwentach uczelni wyższych, którzy chcieliby twórczo wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę. Naszym głównym celem jest wspieranie edukacji społeczeństwa, doskonalenie metod nauczania dzieci i dorosłych oraz rozwój regionu Pomorza Zachodniego. Początkowo chcieliśmy zająć się jedynie edukacją najmłodszych poprzez zajęcia w „Klubie Młodego Naukowca„. Teraz, wiedząc, że Klub Naukowca stanowią specjaliści jesteśmy otwarci na tych, którzy pragną rozwinąć swoje pasje – zarówno dzieci jak i dorosłych. Oprócz zajęć edukacyjnych oferujemy również usługi doradcze w zakresie reklamy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.  Poza tym można nam zlecić badania terenowe, sporządzamy także ekspertyzy i oceny oddziaływania na środowisko (w skład naszego zespołu wchodzą ornitolodzy, herpetolodzy, geografowie).

Zachęcamy, by skorzystać z naszej oferty lub by włączyć się w nasze działania. Klub Naukowca nie jest zamkniętą organizacją! Jeśli chciałabyś lub chciałbyś podzielić się z innymi swoją wiedzą lub masz ciekawe pomysły, być może z nami je zrealizujesz. Zapraszamy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze pasje chcemy przekazać innym – również naszym dzieciom. Część z nas to młodzi rodzice 😀  

 

Czytaj dalej